Célunk továbbra is közös: Építsünk együtt, mi adjuk a gépeket.

Karrier

Munkatársat keresünk

Műhelyvezető

pozícióba.

Feladatok:

    • szerelők munkájának irányítása, segítése, szakmai segítségnyújtás
    • szerelők munkájának kiosztása, elvégeztt szerelések ellenőrzése
    • kijáró szerelők munkájának koordinálása, ellenőrzése
    • munkagépek állapotmegóvása, szükséges külső-belső szervizek megszervezése
    • szoros együttműködés a raktárossal, üzletkötőkkel, irodával
    • visszavett gépek hibáinak feltérképezése, hiba jegyzőkönyv megírása
    • szükséges szerelési anyagok összeírása, lejelentése a raktárosnak
    • műhely adminisztrációs munkáinak elvégzése közösen a raktárossal

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • motorikus, hidraulikus és pneumatikus ismeretek
    • kis-közép és nagy munkagépek szerelésében való jártasság (pl. áramfejlesztők, kompresszorok, kotrók, hengerek, stb...)
    • vezetői képesség és tapasztalat, képesség az emberek kezelésére, motiválására, felmerülő problémák kezelésére

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • többéves műhelyvezetői tapasztalat építőipari cégnél
    • szerelői végzettség és tapasztalat

Amit kínálunk:

    • jövőkép
    • hosszútávú stabilitás, biztos állás
    • céges telefon

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szerelő

Szerelői-motorszerelői munkakör

Cégünk keres gyakorlott, megbízható, precíz, önálló, igényes munkavégzésre képes munkatársakat: NEHÉZGÉPSZERELŐI, MEZŐGAZDASÁGI GÉPSZERELŐ, MOTORSZERELŐI, AUTÓVILLAMOSSÁGI pozícióban.

- Elvárások: B kategóriás jogosítvány szükséges

- Előnyt jelent: építőgép szerelésben való jártasság, több éves gyakorlat

- Feladat: építőipari gépek karbantartása, javítása, benzin és dízelmotorok javítása

Amint kínálunk: versenyképes fizetés, fejlődési lehetőség, azonnali munkakezdés, hosszútávú munkalehetőség

Kezdő fizetés nettó 220.000 Ft-tól.

Fényképes önéletrajzot, a fizetési igény feltüntetésével kérünk.

tel.: 06-20-560-5631