Célunk továbbra is közös: Építsünk együtt, mi adjuk a gépeket.

Karrier

Pénzügyi ügyintéző - adminisztrátor munkakör

Építőipari gépek bérbeadásával foglalkozó cégünk keres Pénzügyi ügyintéző, adminisztrátor pozícióra munkatársat Törökbálinton.

Elvárások:

·        min. 3 év szakmai tapasztalat

·        nyelvismeret: angol v. német

·        számítógép ismeret: MS Word, Excel

Ellátandó feladatok:

·        pénztárkezelés

·        számlázás

·        ügyfelekkel, megrendelőkkel történő kapcsolattartás (telefonon, emailben)

·        gépkiadás, gépvisszavétel adminisztrálása

·        fuvarszervezés

·        bejövő, kimenő posta kezelése

·        tulajdonosok, vezető beosztású munkatársak, kereskedő kollégák munkájának támogatása

Munkaidő: munkanapokon 7.00 - 15.30 óráig

Szerelői-motorszerelői munkakör

Cégünk keres gyakorlott, megbízható, precíz, önálló, igényes munkavégzésre képes munkatársakat: NEHÉZGÉPSZERELŐI, MOTORSZERELŐI, AUTOVILLAMOSSÁGI pozícióban.

- Elvárások: B kategóriás jogosítvány szükséges

- Előnyt jelent: építőgép szerelésben való jártasság, több éves gyakorlat

- Feladat: építőipari gépek karbantartása, javítása, benzin és dízelmotorok javítása

Fényképes önéletrajzot, a fizetési igény feltűntetésével kérünk.

tel.: 06-20-560-5631

Nehézgépkezelői munkakör

Cégünk keres gyakorlott, legalább 5 év munkatapasztalattal rendelkező munkatársat: NEHÉZGÉPKEZELŐI munkakörben.

- Elvárások:

  • új típusú bizonyítvány (kék könyv)
  • új típusú papír láncos és gumikerekes kotróra, kotrórakodóra, csúszókormányzású gépre, hengerre és homlokrakodóra
  • B kategóriás jogosítvány és saját személygépjármű

- Előnyt jelent: Törökbálint közeli lakás, építőgép szerelésben való jártasság

- Feladat: munkaterületen gépkezelői feadatok, telephelyen szerelői feladatok elvégzése ha nincs gépkezelői munka

Jelentkezés fényképpel ellátott, részletes szakmai önéletrajzzal, a fizetési igény feltüntetésével.

Amit kínálunk: azonnali munkakezdés, hosszútávú munkalehetőség.